Львівська обласна організація Партії зелених України висловлює сподівання на те, що нова влада приділятиме більше уваги вирішенню екологічних проблем області. Про це повідомив заступник голови, керівник секретаріату ЛОО ПЗУ Олег Король.
„В нас існує велика надія на те, що нові люди, які сьогодні очолили виконавчі структури влади в області, є дійсно носіями нових сучасних світоглядних підходів до розвитку області, значне місце в яких займає вирішення екологічних проблем, які вже існують, а також збереження екологічного потенціалу, яким володіє область”, ― сказав Олег Король.
Олег Король наголосив, що „зелені” уважно стежитимуть і аналізуватимуть всі пропозиції та ініціативи нової влади з точки зору дотримання сучасних європейських вимог збереження навколишнього середовища.
„Нова влада декларує швидкий економічний розвиток, що, в свою чергу передбачає створення нових підприємств та нових робочих місць. Це можна тільки вітати. Однак з іншого боку, виникає застереження щодо того, щоб в тій гонитві за новини робочими місцями та вирішенням соціальних проблем не було нанесено шкоди екологічному середовищу, в якому ми живемо”, ― сказав Олег Король.
Олег Король наголосив проте, що наразі це є лише застереження, більш конкретно про дії обласної влади можна буде говорити після того. як її керівництво представить програми соціального та економічного розвитку.
„Бажано, щоб до розробки цих програм були залучені спеціалісти-екологи, щоб їх думка була врахована раніше, ніж ці програми буде затверджено”, ― зазначив Олег Король.
Заступник голови ЛОО ПЗУ сподівається, що найближчим часом керівництву обласної організації „зелених” вдасться зустрітися з новопризначеним головою Львівської ОДА Петром Олійником і запропонувати свої пропозиції щодо вирішення екологічних проблем Львівщини, а також висловити свої погляди щодо вирішення соціальних та інших проблем регіону.
„Зелені готові до широкої співпраці з владою по різним питанням”, ― зазначив Олег Король.
„Існує певний усталений стереотип, що „зелені” займаються в першу чергу екологічними проблема. Це дійсно так, але далеко не все. Ми чітко усвідомлюємо, що екологія є також частиною суспільного життя, отож не можемо стояти осторонь вирішення і економічних, і соціальних та багатьох інших питань. Сподівають, що вже найближчим часом наша партія запропонує чітку програму і власний погляд на вирішення регіональні проблеми, що дасть можливість активно включитися в виборчу кампанію 2006 року. Наскільки він буде адекватний викликам сучасності ― судити виборцям, на підтримку яких ми розраховуємо”.