Депутат Львівської обласної ради, член фракції „Батьківщина” Остап Федоришин звинуватив більшість львівських засобів масової інформації у лояльності до голови Львівської ОДА Петра Олійника. Про це Остап Федоришин заявив на засіданні сесії Львівської обласної ради вчора, 21 червня.

Депутат у своєму виступі зазначив, що не розуміє, чому мас-медіа Львова ніяк не відреагували на оприлюднену нещодавно аналітичну записку.

За словами Остапа Федоришина, у більшості цивілізованих країн світу таку поведінку ЗМІ засудила б громадськість.

В продовження своєї думки депутат зачитав коментар з цього приводу голови правління Центру розвитку мас-медіа Юрія Корольчука газеті „Аргумент влада” за 17 червня: „Аналітичні записки були, є і будуть. Тому публікацію сайтом “Вголос” пропозицій щодо роботи із Львівською облрадою можна вважати цілком нормальним явищем. Згадаймо, як ще рік тому опозиція викривала таємні документи старого режиму, і ЗМІ з радістю виносили це на перші шпальти, а запевнення, що все це фальшивки, ігнорувалися. Чому тепер це сприймається по-іншому? Аналітична записка зіграла на руку губернатору і зашкодила ЗМІ. Вона стала своєрідним лакмусовим папірцем для багатьох мас-медіа в питанні готовності не сліпо підтримувати владу, а контролювати її. На жаль, доводиться констатувати, що більшість львівських ЗМІ воліли промовчати або згадати про записку лише в контексті сесії облради. Багато хто пам’ятає, як у 2003 році всі мас-медіа були готові розірвати на дрібні шматочки губернатора Янківа, коли при ньому також була оприлюднена аналітична записка в адміністрацію президента. Тепер Олійник може бути спокійним, адже хто промовчав один раз, буде мовчати і всі наступні”.

Прес-Тайм