«Признати необхідним об’єднання УАПЦ і УПЦ КП у єдину Українську Православну Церкву. Визнати стан справ в УАПЦ таким, що не сприяє розвитку автокефальної Православної Церкви в Україні та гальмує її визнання з боку Вселенського Православ’я. Признати подальше знаходження Львівсько-Самбірської єпархії у складі УАПЦ недоцільним та таким, що гальмує процес створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви», – йдеться у протоколі зборів Львівсько-Самбірської єпархії.

Надзвичайні єпархіальні збори ухвалили також рішення створити редакційну групу з написання Листа-Прохання до Патріарха Києвського і усій Руси-України Філарета про об’єднання Львівсько-Самбірської єпархії з УПЦ КП у наступному складі: преосвященний Іоан, єпископ Львівськй і Самбірський, ігумен Іоан (Йоник), прот. Сергій Нехамес (Горбик).

На цих же зборах єпископа Львівського і Самбірського Іоана уповноважили підписати від імені священиків, ченців та вірних Львівсько-Самбірської єпархії Лист-Прохання до Патріарха Києвського і усій Руси-України Філарета, що складений редакційною групою.

Єпископу Львівському і Самбірському, у відповідності з Листом-Проханням, доручили провести всі необхідні перемови та підписати відповідні документі з УПЦ КП.

Джерело: РІСУ