Народний депутат України Ярослав Кендзьор стверджує, що міського голову Львова Любомира Буняка підтримує тільки 6% мешканців міста.
Про це Ярослав Кендзьор повідомив у коментарі "Прес-Тайм" сьогодні.

"Станом на середину травня, згідно з соціологічним опитуванням, проведеним "Соцінформом", цілком задоволені діяльністю міського голови 1,4% громади міста. Швидше задоволені - 5,7%. Тобто сумарно діяльністю міського голови задоволені 6% мешканців Львова. Це катастрофічний результат", - зазначив Ярослав Кендзьор.
На думку нардепа, авторитету міському голові не додасть навіть голодування, яке він нещодавно оголосив.

"Я ніколи не ідеалізував нашу систему. Проблеми існують і на Львівщині, і в усій державі. Але в даному випадку, яке інше рішення міг прийняти суд, коли міський Буняк та його юристи не довели, що Буняк має рацію. Це є відчай від злості на весь світ пана Любомира Буняка і він не додасть йому авторитету", - зазначив він.
Як повідомляло агентство, 8 червня міський голова Львова Любомир Буняк оголосив голодування, звинувативши судочинну систему Львова в упередженості.
Любомир Буняк заявив, що не припинить голодування, доки не приїде спеціальна комісія, яка б вияснила стан справ і оцінила діяльність органів судочинства у Львові.
11 червня міський голова був госпіталізований до лікарні.