Як повідомляє ВЗГ ГУМВС України в Львівській області, до Личаківського райвідділу міліції звернулась 20-річна студентка одного з вищих навчальних закладів Львова.

Збентежена дівчина повідомила правоохоронцям про те, що один із її знайомих, теж студент цього вишу, проник у душову кімнату гуртожитку та встановив камеру відео-аудіо запису.

«Нахаба, маючи намір розповсюдити це відео у соціальних мережах здійснював запис під час того, як дівчина милася. Студентка, яка вчасно помітила відеокамеру, негайно викликала міліцію», - йдеться в повідомленні.

Проведеними оперативними заходами, правоохоронці встановили особу «горе-оператора», який проживав поверхом нижче. Як пояснив молодик, камеру він придбав на радіоринку. Окрім цього в кімнаті, де він мешкає, вони вилучили ноутбук та плівку.

«Зловмиснику загрожує покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або у вигляді виправних робіт на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років», - зазначив начальник Личаківського райвідділу міліції Євген Березін.