Про це заявив сьогодні міністр освіти Сергій Квіт під час брифінгу у Львові, передає кореспондент «Вголосу».

«Таку можливість навіть не розглядають. Наскільки мені відомо, студентів, що страйкували проти цього, просто вводили в оману: казали, що вони або не одержать дипломи, або дипломи будуть не з тією спеціальністю. Вони всі отримають дипломи, якщо виконають навчальну програму. Цього року це ще були дипломи їхньої академії, далі вже, напевно, будуть дипломи університету імені Івана Франка. І жодних інших варіантів не розглядають», – пояснив міністр.

Коментуючи також ситуацію щодо підозр у хабарництві колишнього ректора фінансової академії, міністр сказав: «Чув, що він ховав золото під ванною, після цього я зрозумів, що там немає з ким говорити. Не може бути такий ректор-фінансист, який золото ховає під ванною, а весь колектив його підтримує. Це означає, що є якийсь елемент колективної змови, якісь внутрішні специфічні правила гри. Саме тому я запропонував уряду приєднати цей університет до ЛНУ ім. Івана Франка. І ми ухвалили таке рішення. Для студентів, я думаю, буде лише краще, якщо вони надалі одержуватимуть дипломи Франкового університету. Там була доволі нестандартна ситуація, і я мусив реагувати відразу».

Нагадаємо, у Львові студенти, їхні батьки та викладачі Львівської державної фінансової академії провели акцію протесту проти об’єднання їхнього закладу із Львівським національним університетом ім. Івана Франка.

Також правоохоронці знайшли в кабінеті 64-річного в. о. ректора львівського вишу, якого затримали під час отримання 2 тисяч доларів хабара, валюту на 2 млн грн та 5 кг золота.