Однак уже після кількох хвилин наради активісти зробили висновок, що конкурс проводити не мають наміру. На знак протесту вони покинули нараду.

Про це повідомив координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик: «Активісти на знак протесту проти маячні представника ДФС покинули нараду в ЛОДА. Він сказав, що податківці бідні наповнюють бюджет. Пан не знає, що бюджет наповнюють підприємці. Ну, звісно, ніякого прозорого конкурсу».

 

Активісти в знак протесту проти брєду представника ДФС покинули нараду в ЛОДА. Він сказав, що податківці бідні наповнюю...

Posted by Oleh Radyk on 13 липня 2015 р.

Натомість у сесійній залі Львівської облради голова Львівської ОДА Олег Синютка представив як майбутнього керівника Державної фіскальної служби Львівщини Ігоря Кондро, який раніше очолював податкову Сихівського району Львова.

Комітет підприємців Львівщини назвав це «черговою спробою містера Насірова та компаньйонів по бізнесу представити громаді майбутнього керівника ГУ ДФС у нашій області».

«Прислали «досвідченого апаратчика» керівника апарату ДФС України, який мав переконати громадськість, що в. о. керівника інспекції в Сихівському р-ні Львова п. Ігор Кондро саме той, хто гідний очолити фіскальну службу Львівщини», – обурюються підприємці.

 

Відбулася чергова спроба містера Насірова та компаньйонів по бізнесу представити громаді майбутнього керівника ГУ ДФС у ...

Posted by Комітет підприємців Львівщини on 13 липня 2015 р.