Про це повідомив начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко під час брифінгу сьогодні, анонсуючи прес-конференцію щодо реформування правоохоронних органів, передає кореспондент Вголосу.

Сергій Зюбаненко розповів, що під час прес-конференції розкаже про конкретні шляхи реформування та вдосконалення роботи міліції у Львові, будівництво нового управління, а також  кадрову реформу.

«Той стан справ, який зараз є у міліції  – не зовсім нормальний. Тому зараз у Львові діє унікальний проект. Я переконаний, що ним зацікавляться не лише мешканці міста, але й усіх областей України. На брифінгу я розкажу усім про кадрову політику, про те, як ми будемо карати, заохочувати і набирати нових працівників, які ноу-хау пропонує львівська міліція і що кажуть з цього приводу іноземці», – сказав Сергій Зюбаненко.

За словами головного міліціонера області, це пілотний проект, аналогів якого взагалі немає в Україні. Його розробляють іноземні фахівці.

Відповідаючи на запитання кореспондента Вголосу, чому для сайту міського управління обрали не зовсім серйозний дизайн, Сергій Зюбаненко зазначив: «Ми ще й паркани розфарбуємо кольоровими графіками. Міліція має зробити собі якесь обличчя, – не сіре».

Як писав Вголос, львівська міліція має новий сайт.

Нагадаємо, Львівське міське управління ГУ МВС України у Львівській області акцептувало пропозицію ПАТ  «Холдингова компанія «Еко-Дім», яке готове збудувати нове приміщення для управління на вулиці Стрийській за 41 млн 149,9 тис. грн.