Цю інформацію в коментарі «Вголосу» повідомив керівник Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«За результатами виборчої кампанії до місцевих органів влади, міська партійна організація «Батьківщини» не подолала 5% бар’єр і не отримала представництва у Львівській міській раді. Відтак було винесено таке рішення політради», – пояснив Цимбалюк, зазначивши, що рішення ухвалено ще 29 січня.

З посади керівника осередку міської «Батьківщини» було звільнено Михайла Мужилівського, а також керівників усіх районних організацій партії у місті Львові. «Але моя позиція принципова: щоб ті керівники, яких звільнено, керівники районних партійних організацій, залишилися в партії і працювали. Правда, вже на інших ролях», – додав Цимбалюк.

Упродовж двох тижнів, за його словами, буде створено комісії, які вивчать стан справ у кожній районній партійній організації і опрацюють пропозиції щодо підготовки конференції, на якій буде обрано керівників районних організацій. Відповідно, вони оберуть делегатів на міську партійну конференцію і визначаться, кого обирати на посаду керівника Львівської міської організації «Батьківщина».

На запитання чи означає це, що всі старі кадри буде усунено, Цимбалюк відповів: «Ми хочемо зберегти той кадровий потенціал, який є в «Батьківщині» Львова, людей з досвідом. Однозначно, не відкидаємо варіанта, що з’являться нові обличчя, які працюватимуть над тим, щоб не допустити такого в майбутньому, і піднімуть престиж партії».