Про це Вголосу повідомили у прес-службі ЛОО ФЗ.

Пікет розпочнеться о 10:00.

На вимогу 157 народних депутатів України та відповідно до частини другої статті 83 Конституції України 30 липня відбудеться позачергова сесія Верховної Ради України. Планується розгляд кадрових питань, що стосуються компетенції ВР, проектів законів щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2012 р., проекти законів економічного спрямування. Також у порядок денний внесений проект Закону «Про ратифікацію договору про зону вільної торгівлі» з країнами СНД.

«Ми не виключаємо, що провладна більшість, обійшовши порядок денний, повторно ухвалить мовний законопроект Колісніченка-Ківалова у другому читанні, а також кадровими змінами «забезпечить» його підписання, - зазначив керівник виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» на Львівщині Степан Кубів.

«Тому згідно домовленостей про співпрацю між ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» з метою повалення диктатури Януковича, ліквідації наслідків його правління та недопущення реваншу режиму кримінальної окупації, задля встановлення справедливості в політичній, правовій, економічній і соціальній сферах життя та захисту української ідентичності ми скликаємо 30 липня під стіни ЛОДА на пікет усі демократичні сили та усіх мешканців області», – додав він.

«Партія Регіонів оголосила українцям війну. Усіма відкритими і прихованими методами вони не соромляться грабувати державу і принижувати українську гідність. Ми повинні дати гідну відсіч окупантам й агресорам», – зазначила голова ЛОО ВО «Свобода» Ірина Сех.