Як вже писав Вголос, за інформацією прокуратури, три молодики зґвалтували Оксану Макар, після чого її намагалися задушити і спалити. У дівчини обгоріли 55% тіла, але вона вижила. Пізніше лікарі ампутували їй праву руку і ступні ніг. 

Рух «Автономний опір» закликатиме завтра людей перш за все допомогти сім’ї скривдженої дівчини. 

«Згвалтування, на жаль, останнім часом стало досить буденним та непримітним явищем. Але цей випадок сколихнув та шокував всю Україну тому, що ті виродки не зупинились на досягнутому, а спробували ще й живцем спалити дівчину. Вона дивом залишилась жива і вже майже тиждень мучиться в лікарні, втрачаючи частини свого тіла. Наша акція в першу чергу має мету привернути увагу до її проблеми та сприяти фінансовій допомозі родині Оксани. А місце проведення вибране тому, що двоє з трьох винуватців проходять по справі, як свідки і є підстави вважати, що це через їх, скажемо так, суспільний статус та зв’язки з владними структурами», – заявили організатори. 

Молодь також вимагатиме покарання винних у скоєних злочинах. «Синочки багатіїв вважають, що їм усе дозволено: збити машиною, просто застрелити чи зарізати, або ж зґвалтувати та спалити «просту смертну людину». Проблема не в тому, що вони так себе ведуть. Проблема в тому, що їх за це не карають», - зазначили вони.  

Автономні націоналісти закликають людей діяти. «Досить жити в поборах, досить ковтати несправедливість, скажіть це слово голосно: «ДОСИТЬ!» Не залишайся осторонь, бо лише в єдності наша сила. Своїми маленькими діями ми вже можемо змінити ситуацію. Не мовчіть - кажіть, а краще кричіть про несправедливість, яка коїться довкола нас і тоді МИ змінимо життя на краще!», – запевнили організатори. 

Додамо, що у вчиненні злочину підозрюються Максим Присяжнюк, Артем Погосян та Євген Краснощок. При цьому Присяжнюка і Погосяна відразу ж після затримання відпустили під підписку про невиїзд, однак після обурення громадськості вони знову затримані.

Зазначимо також, що сім’я дівчини збирає кошти  на лікування Оксани. Рахунок банку, на який можна перерахувати кошти на лікування: 6762462057463702 - Сувицька Тетяна Романівна (мати Оксани). Тел. 0950473275.