Ерік Парсаданян розповів, що до нього звернулися мешканці вулиць Зеленої та Конопницької. В їхній колективній скарзі ідеться про те, що 8 років тому кут тротуару вулиць Зеленої і Конопницької акуратно і якісно виклав бруківкою приватний підприємець, який використовував приміщення на розі цих вулиць. 

Протягом восьми років бруківка не зазнала жодних пошкоджень. Проте, місяць тому на розі вулиць ремонтували комунікації. Бруківку зняли, а за два тижні «виклали» знову. Проте, уже за кілька днів було очевидно, що ріг вулиць відновили неякісно. 

«Місце проведення цих ремонтних робіт набуло вигляду, наче по ньому проїхав танк, і відтепер мешканці цього мікрорайону щодня змушені долати на своєму шляху перешкоди у вигляді величезних ям та вибитого каміння», – розповів Ерік Парсаданян. 

Він додав, що «люди запрошують відвідати такий захоплюючий атракціон представників місцевої влади, хоча, з безнадійністю додають, що останні швидше дочекаються, поки який інший підприємець знову візьметься виконувати їхні обов’язки, аніж самі хоча б якось відреагують».  

Депутат наголосив, що така халатність у Львові має систематичний характер. Працівники ремонтних служб ставляться недбало до того, що їм заважає ремонтувати одні об’єкти, внаслідок чого виникає необхідність ремонутвати інші. 

З огляду на це Ерік Парсаданян попросив міського голову Львова Андрія Садового приділити увагу цій проблемі в комплексі, а також з’ясувати відповідальних за таке неякісне відновлення тротуару на розі Зеленої і Конопницької, притягнути їх до відповідальності, і довести бруківку до ладу.