У 80-му окремому аеромобільному полку 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, яким керує командир полковник Віктор Копачинський, працювала комплексна комісія Командування Сухопутних військ ЗС України. 

Її очолював начальник аеромобільних військ Командування Сухопутних військ полковник Сергій Лісовий.

Комісія під час своєї роботи перевіряла якість та стан укомплектованості особовим складом підрозділів, рівень його забезпеченості всіма видами постачання, рівень підготовленості особового складу, стан командирської, фахової та мовної підготовки визначених категорій військовослужбовців. 

«Сьогодні ми за програмою підготовки лінійного батальйону аеромобільних військ проводимо перевірку готовності визначених підрозділів 80 полку до виконання завдань за призначенням, які у майбутньому будуть входити до складу спільної литовсько-польсько-української бригади. Про створення такого миротворчого з’єднання були озвучені лише наміри сторін, міжурядових угод щодо цього питання поки що не підписувалося. Тому говорити про комплектування підрозділів сьогодні зарано, ми проводимо лише попередні заходи, вивчаємо проблемні питання, щоб завчасно їх розв’язати. Через це начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України дав вказівку основну увагу комісії звернути на забезпеченість матеріальними засобами і заразом вивчити рівень фахової підготовленості особового складу. Саме це питання перебуває на особливому контролі начальника Генерального штабу», – сказав Лісовий. 

Голова комісії повідомив, що результатами воїнів-аеромобілістів задоволений, адже у квітні вони брали учать у полкових навчаннях, тому рівень їхньої фахової підготовки відомий і він підтвердив, що за підсумками теперішньої перевірки загальна оцінка в них добра.