Про це Вголосу повідомила прес-служба Львівського апеляційного адміністративного суду.

Всього 11 рішень було скасовано, решту судових рішень залишено без змін.

Як зауважують у суді, така невелика кількість апеляційних скарг, які надійшли з 5 областей України, що належать до юрисдикції ЛААС, свідчить про високий рівень довіри до судів щодо вирішення виборчих спорів. В основному суб’єкти виборчого процесу оскаржували дії та бездіяльність окружних виборчих комісій, порушення закону щодо ведення передвиборчої агітації та виготовлення агітаційної продукції, а також оскаржували відмови ЗМІ у публікації агітматеріалів та відповідей на розповсюджену у ЗМІ недостовірну інформацію.

Львівський апеляційний адміністративний суд працює в особливому режимі починаючи з 30 липня і аж до оголошення результатів виборів. Встановлено цілодобове чергування суддів та працівників апарату суду без вихідних. На час виборчої кампанії було визначено особливі часові норми реєстрації справ та їх розподілу між суддями протягом 25 хвилин.

Виборчі спори розглядають у скорочені терміни – не більше 2 днів. Протягом двох днів від дня голосування жодної апеляційної скарги до суду не надійшло.