Відповідне рішення Львівський апеляційний суд прийняв сьогодні, 16 вересня, інформує кореспондент Вголосу.

«Сьогодні апеляційним судом було прийняте рішення, що суд першої інстанції, незважаючи на державний стандарт, правильно встановив, що написи на техніці не є маркуванням. У законодавстві чітко вказано, що маркування – це написи на техніці, а суд встановив протилежне. Згідно з чинним законодавством усе маркування в Україні має здійснюватися державною мовою, про що йшлося у моєму позові, але суди чомусь відхиляють такі рішення», – пояснив Святослав Літинський.

Він додав, що оскаржуватиме рішення Львівського апеляційного суду, однак змінить відповідача у справі. Перші два рази львів’янин позивався до компанії Самсунг Електронікс Україна. Однак останні стверджують, що не можуть відповідати за компанію Самсунг, адже не є ні виробниками, ні імпортерами, ні продавцями згаданої техніки. Зважаючи на це, Святослав Літинський подасть позовну заяву проти корейської компанії Самсунг.

Як писав Вголос, Святослав Літинський звернувся до суду із позовом щодо порушення прав споживачів (стаття 26 Закону «Про засади державної мовної політики» Колесніченка-Ківалова).

Однак суд першої інстанції не задовольнив його позов.