Про це сьогодні, 29 липня, на прес-конференції розповів активіст «Громадської варти» Ярослав Антонюк, повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Спочатку ми їхали безпосередньо у Зеленопілля, аби відвезти гуманітарну допомогу бійцям з 24-ої бригади, яких терористи обстрілюють з обох сторін. Але до цього місця ми не потрапили, адже там було надзвичайно небезпечно. Ми приїхали до найближчого блокпоста і вже віддали там допомогу командиру 24-ої бригади. Солдати дуже чекали на цю допомогу і нарешті отримали її», – розповідає Антонюк.

Активіст наголосив, що часто допомога не потрапляє на передову через те, що там небезпечно і волонтерів не допускають до таких місць.

За словами Антоняка, поїздка і справді була дуже напружена. «Була в нас неприємна зустріч з львівським «Беркутом», який стояв на блокпості. Вони хотіли конфіскувати в нас зброю, хоча ми мали всі дозволи на неї і посвідчення про те, що ми волонтери. Але ніхто нас не слухав. Довелося довго пояснювати. В нас розв’язався конфлікт. А в кінці полетіла така фраза: «Ви нам і у Львові крові попили. Ми тут за свої гроші стоїмо». Ми звісно були шоковані. Був такий неприємний досвід спілкування з нашими «беркутівцями», – каже Антонюк.

Також активіст розповідає про свої враження від поїздки. «Ми жили у Слов’янську і там місцеве населення дивилося на нас і чекало «страшних» бандерівців, а приїхали такі ж люди, як вони», – розповідає Антоняк.

Окрім того, активіст пустомитівського Євромайдану Богдан Масляк наголосив, що волонтерам, які везуть допомогу на схід варто бути обережними і координувати свої дії з військовими.