Про це розповів голова ГО «Клуб Ділових Людей» Микола Савуляк під час пре-конференції 8 жовтня, передає кореспондент «Вголосу».

Микола Савуляк пояснює, що однією з рекомендацій для підприємців, щоб вийти з кризи, є, власне, принцип етики ведення бізнесу.

«Ми вважаємо, що успішний бізнес має бути етичним. Коли є економічна криза, питання надійності, етики підприємства, є одним із ключових. 25 жовтня має відбутися львівський бізнес-вечір, де буде підписано меморандум між бізнесом, владою і громадою щодо етики й партнерства», – пояснює Микола Савуляк.

Він додає, що таким чином вони планують поширити етичні принципи ведення бізнесу, які діють серед учасників клубу, на місто Львів.

«Оскільки вважаємо, що у співпраці, етиці й партнерстві між бізнесом, владою й громадою, може вийти той результат, якого ми прагнемо – повноцінне успішне громадянське суспільство. Йдеться, передусім, про толерантність, взаєморозуміння і готовність співпрацювати», – каже Микола Савуляк.

За його словами, меморандум буде складатися з двох частин: текст документу випрацьовують усі сторони, зокрема етичний комітет клубу напрацював основу, учасники його доповнюють, наступного тижня доєднаються представники ЛМР. До меморандуму зможуть долучитися усі бажаючі, його ідея –  максимально поширити принципи етики ведення бізнесу.

Микола Савулюк також поділився трьома іншими порадами для бізнесу, як вийти з кризи. Зокрема, він радить зробити ставку на партнерстві в бізнесі.

«Львівський регіон – це регіон суто малого і середнього бізнесу. Цей бізнес завжди має обмежені ресурси, тому в час кризи він має шукати співпраці між собою, щоб об’єднати зусилля для спільного просування на ринку, об’єднати ресурси і таким чином він зможе конкурувати й з тими перспективами, які нам відкриває ЄС», – каже експерт.

Ще одним принципом є мистецтво налагодження контактів і навчання.

«Бізнес буде успішний, якщо буде розумним. Бізнес потрібно грамотно будувати, потрібно навчатися», – пояснює він.