Голова правління ЗАТ «Артор» Микола Рогуцький зареєстрований ЦВК кандидатом в народні депутати від Селянського блоку «Аграрна Україна» під п'ятим номером на дострокових виборах ВРУ.

Інформація про це міститься в постанові ЦВК про реєстрацію блоку.

До останнього часу Микола Рогуцький очолював Львівську обласну організацію партії «Віче». Як відомо голова «Віче» Інна Богословська увійшла до виборчого списку Партії регіонів та стала членом цієї партії.

На минулих виборах Микола Рогуцький був в першій десятці кандидатів у нардепи від партії «Віче».

Микола Рогуцький - талановитий керівник-організатор, який отримав визнання завдяки благодійницькій діяльності. Один із ініціаторів та активних учасників правозахисного руху на Львівщині. Відомий новатор у розбудові аграрного сектору області, освоєнні широких ринків збуту для власної продукції.

Народився 26 березня 1961 р. у м. Львові. Навчання у Львівському національному університеті було перервано на п'ятому курсі за участь у правозахисному русі.

З 1992 р. працює у кооперації, був одним із засновників українсько-американського підприємства "Артор", яке зараз перетворилося на багатогалузеву корпорацію.

До складу концерну належить млин, обладнаний за сучасною технологією, що дає змогу постачати на ринок високоякісні борошняні вироби. А також деревообробний комбінат та м'ясопереробний завод, продукція яких отримала визнання широкого кола споживачів.

Лауреат міжнародного рейтингового конкурсу "Золота Фортуна", нагороджений орденами "За трудові досягнення", "Золотий Меркурій".

У своїй меценатській діяльності підтримує видавничі проекти, зокрема книжкову серію "Казкова скарбниця Львівщини", фестивальний рух.

PRESSTIME.COM.UA