У світі існує троє відомих Святослави Шеремети: керівник відділу внутрішньої політики Львівської ОДА, прославлений культурист, а також один із лідерів київського гей-руху.  Тільки один із них взяв участь у грандіозному спортивному дійстві, яке відбулося минулої суботи у Львівському розважальному комплексі „Міленіум”: Міжнародному чемпіонаті з бодібілдінгу та фітнесу 

Завдяки злагодженій роботі Управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, Відділу роботи з молоддю, Відділу спорту Львівської міськради та Львівської обласної федерації бодібілдінгу та фітнесу України львів’яни мали змогу побачити 66 атлетичніх спортсменів та спортсменок, приїхавших із різних куточків України та 2 спортсменів, які завітали до Львова з Молдови.

Виступу учасників змагань передував виступ лауреатки Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів Наталки Карпи. Карпа та арт-балет „Гледіс” вміло завела чисельну публіку в залі, після чого змагання було об’явлено офіційно відкритими.

Схема змагань була такою: було заявлено спортсменів у таких категоріях, як: чоловічий бодібілдинг до 70, 80, 90.

Змагання розпочала категорія бодібілдинг чоловіки вага до 70 кілограмів. Після обов’язкового позування, спортсмені показували довільну програму. Після довільної програми спортсмени покинули сцену, а судді обговорювали оцінки. Після нагородження спортсменів кубками, почесними дипломами та фотографій на пам’ять, на сцену запросили категорію жіночий бодібілдинг.

Це дійство відбувалося приблизно 4 з половиною години. Під час показів реагував досить жваво. Більше як 3 тисячі глядачів гучними оплесками та вигуками підтримували улюблених бодібілдерів.

Серед львів'ян призові місця отримали: Олександр Микитко(категорія до 70 кг), Андрій Кухарчук(категорія до 90 кг), Святослав Шеремета(категорія до 95 кг, клуб „Котигорошко”). Серед жінок ІІ місце у категорії бодіфітнес отримала Оксана Толочко (клуб „Спартак”) Учасники змагань виступали у таких категоріях: чоловіки до 70, 80, 90, 95 кг і більше 95кг; чоловічий фітнес; жіночий фітнес, бодібілдинг та бодіфітнес.

Змагання відбулися за сприяння Управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, Відділу роботи з молоддю, Відділу спорту Львівської міськради та Львівської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу України