Як зазначив під час сесії ЛМР депутат Богдан Панкевич, причиною є не лише недбалість комунальних служб, передає кореспондент Вголосу.

На його думку, основна причина –  це попит на метал, а правоохоронці показали свою абсолютну неефективність у протидії цьому незаконому промислу.

«Єдиним ефективним способом у цій ситуації є виготовлення дощоприймачів та люків з матеріалів, які не популярні серед заготівельників вторинної сировини», – заявив він.

«Пропоную доручити виконкому ЛМР укласти угоду з Львівським державним університетом «Львівська політехніка» на технологічну розробку надійних та дешевих кришок каналізаційних люків, виготовлених без застосування металів та інших матеріалів, які могли б спонукати до крадіжок», – наголосив Панкевич.

Нагадаємо, 10 жовтня по вул. Широка 86 на Левандівці через неналежно закріплену металеву кришку колектора у каналізаційний колодязь провалилась дитина.  Тіло хлопчика знайшли лише наступного дня на вул. Роксоляни під купою сміття.

Після трагедії з хлопчиком міський голова доручив позапланово перевірити усі каналізаційні люки у місті. Мерія навіть поширила фото, як нібито таку перевірку здійснюють.

Однак відкриті люки і досі є.