За його словами, лише після конференції львівський ХДС остаточно визначиться чи співпрацювати з владою, чи ні.

«На конференцію запрошено керівництво партії, яке доповість своє бачення ситуації і тоді обласна організація Християнсько-демократичного союзу буде визначатися, як себе поводити далі», - відзначив Данило Ярема.

Він додав, що свою участь у конференції підтвердив лідер партії ХДС Володимир Стретович. Керівництво має обґрунтувати обласній організації ХДС своє рішення щодо співпраці з владою.

«Все буде залежати від того, яка позиція. Станом на сьогодні поняття коаліція розмите. Помаленьку опозиція розливається і як такої опозиції немає. На рівні центру мова йшла про депутатську групу «Право вибору». Хто туди піде, з якими намірами і для якої співпраці потрібно дізнатися», - прокоментував Ярема.

Голова ЛОО ХДС зауважив, що партія сьогодні не співпрацює з діючою владою на місцевому рівні, оскільки усі чиновники ХДСівці, «починаючи від заступника губернатора, голів районних адміністрації їх заступників звільнені».

«Все буде вирішуватися в контексті виборів до органів місцевого самоврядування», - відзначив Данило Ярема.

Нагадаємо, що під час президентських виборів 2009 року Львівська обласна організація ХДС всупереч рішенню київського керівництва вирішила підтримувати у першому турі Віктора Ющенка, а не Юлію Тимошенко.