Про це повідомив голова державної інспекції навчальних закладів Михайло Гончаренко.

Загалом Держінспекція за невідповідність якості освіти та рівня підготовки викладачів навчальних закладів анулювання ліцензії 14 вузів.

Повністю позбавили ліцензій: Український фінансово-економічний інститут (Київ), Інститут соціальних і культурних зв'язків ім. Святої княгині Ольги (Київ), Інститут екології та медицини (Київ), Міжнародний медичний коледж (Київ) та Міжрегіональну академію управління персоналом (Рівне).

Також Держінспекція повністю анулювала ліцензії Західнодонбаського інституту економіки та управління (Павлоград Дніпропетровської області), Коледж Західнодонбаського інституту економіки та управління (Павлоград Дніпропетровської області), Скадовське відділення кримського факультету Східноукраїнського університету ім. Володимира Даля (Скадовськ Херсонської області), Коледж радіоелектроніки та управління (Донецьк), Університет «Східний світ» (Київ), структурний підрозділ «Київський педагогічний коледж східних мов» Київського університету «Східний світ» (Київ).

Київський славістичний університет позбавився ліцензії частково: за напрямками підготовки «економіка підприємства», «фінанси і кредит» та «менеджмент».

У Київського економічного інституту менеджменту анульовали ліцензію на підготовку молодших фахівців зі спеціальностей «фінанси і кредит», «комерційна діяльність» та «ресторанне обслуговування».

Джерело: unian.ua