Львівський обласний комітет КПУ закликає об'єднатися всі ліві сили у побудові антифашистської платформи. Про це йдеться у зверненні до громадськості Львівщини та всіх громадян України "Вони не пройдуть", що було прийнято одноголосно на 36 звітно-виборній конференції ЛОК КПУ 28 травня.

"Ми звертаємося, в першу чергу, до чесних соціалістів Львівщини: відмовтеся від політики "відмивання" злочинів ОУН-УПА, підтримайте принципову, ідеологічну близьку Вам позицію комуністів! Ми звертаємося до всіх організації лівого та лівоцентристського спрямування: починаймо побудову платформи об'єднання на антифашистських засадах!", - йдеться у зверненні ЛОК КПУ.

У своєму зверненні члени ЛОК КПУ стверджують, що "помаранчева революція" посадила на трон одноосібного правителя за допомогою збереженої націоналістами системи "Кучма-3". Одним із аргументів свого твердження, що в Україні відбувається розкол та занепад, ЛОК КПУ наводить початок реабілітації ОУН-УПА в Україні.
"Нові "проекти законів", "ініціативи примирення", "вшанування героїв", "меморіали музеїв" - нині доповнюються вже масовими збираннями підписів за реабілітацію українських бандитів, що визнані такими на світовому рівні", - зазначено у зверненні.

Як підтвердження цій думці члени ЛОК КПУ наводять імена науковців та істориків, таких як Морлі Сейфер, Ричард Торжецький, Віктор Поліщук, Владислав Помогаєв, Симон Візенталь, Вільям Генді та Віталія Масловського, що стверджували у своїх роботах про злочинність ОУН-УПА. ЛОК КПУ вбачає, що лише створення єдиного лівого фронту України може спинити "примітивний націоналізм XIX століття". "Компартія України вбачає у недопущенні реанімації галицького нацизму одну з найважливіших передумов для відродження України після фізичного і духовного "геноциду демократів" за останні 15 років", - зазначено у зверненні ЛОК КПУ.
Прес-тайм