Станом на сьогодні Львівський обласний штаб Віктора Януковича подав до ТВК і у суди різних інстанцій 219 скарг за результатами голосування у першому турі виборів, на які отримав 128 відмов. Про це „Контекст-медіа” повідомив керівник прес-служби штабу Юрій Кріль.
До ТВК було подано 155 скарг, в тому числі через апеляційні суди 55. Отримали відмову за 98 скаргами. Всі ці відмови ми оскаржуватимемо в суді, ― розповів Юрій Кріль.
До місцевих судів було подано 33 скарги, отримано 29 відмов. В тому числі 10 відмов по Дрогобицькому ТВК № 123. Ці відмови також будуть оскаржені в апеляційному суді.
В апеляційний суд було подано 2 скарги на діяльність ТВК, з яких на одну, по ТВК № 118, отримали відмову. Питання про те чи оскаржувати рішення апеляційного суду зараз вирішується нашими юристами, ― зазначив Юрій Кріль.
До прокуратури штабом подано 29 скарг і всі вони прийняті до розгляду.
31 жовтня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. У першому турі президентських виборів Кандидат в президенти Віктор Ющенко переміг у Львівській області з результатом 87,25% голосів виборців. Віктор Янукович набрав в області 5,81% голосів виборців. Другий тур виборів Президента України відбудеться 21 листопада.