Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник заявив, що штабом відпрацьована технологія покарання виборців, які голосуватимуть по відкріпному талону двічі або пред’являтимуть не свої паспорти.
Про це Петро Олійник повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львові.
„Ми відпрацювали методику, чисту, організаційно, юридично, технологічно вивірену: кожна людина, яка проголосує два і більше разів по відкріпному талону, понесе 100-відсоткову кримінальну відповідальність. Ця технологія працює в організаційному, технологічному, правовому плані. Той, хто прийде з не своїм паспортом, буде зупинений і на нього буде складений акт. І це також є кримінальна відповідальність”, — зазначив Петро Олійник.
За словами Петра Олійника, „завтра о 20.00 буде зібрана інформація по тому, яка кількість людей взяли відкріпні талони. Хто взяв, з якої дільниці відкріпні талони. І це означає, що ці люди приплили. Якщо в іншому місці вискакує два, три рази – вони будуть відповідати”.
Петро Олійник стверджує, що у м. Куликів Жовківського району масово скуповують паспорти бомжів.
„У м. Куликів Жовківського району іде колосальна скупка паспортів у бомжів. Паспорт бомжа коштує 100 грн.”, — відзначив Петро Олійник.
Також Петро Олійник додав, що „зараз на залізниці іде пікет нашої молоді, і там відбувається здача паспортів всіх працівників апарату залізниці”.
Львівський обласний штаб Віктора Ющенка неодноразово заявляв про те, що об орудки з відкріпними талонами – основний спосіб масових фальсифікацій результатів виборів на Львівщині.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.