Львівський обласний штаб Віктора Ющенка вбачає у вибуху в „Просвіті” політичні мотиви. Про це йдеться у заяві штабу.
„Говорити про політичні мотиви вибуху у „Просвіті” спонукає те, що навколо товариства об’єднана без перебільшення вся інтелектуальна еліта регіону, яка активно підтримує народного кандидату у президенти Віктора Ющенка”, ― сказано у заяві.
Штаб Віктора Ющенка у Львівській області також звернувся до правоохоронних органів з проханням убезпечити львів’ян від подібних інцидентів та об’єктивно й неупереджено провести розслідування.
У заяві також наголошено, що „події сьогоднішнього ранку, коли пролунав вибух у приміщенні товариства „Просвіта” у Львові, засвідчують, що громадська організація, яка вже третє століття поспіль працює над збереженням та плеканням української національної культури, збереженням духовних та матеріальних цінностей української нації, не може почуватися у безпеці в Українській державі”.
Як повідомляло агентство, сьогодні близько 5.00 ранку у Львові стався вибух в приміщенні товариства "Просвіта", що розташоване на куті вулиць Друкарської та Вірменської, за адресою Друкарська, 6.
За попередньою версією експертів — це був вибуховий пристрій. Наразі не відомо, який саме.
На підлозі одної із кімнат характерна яма та сліди вибуху на паркеті діаметром 15-16 см. Повністю вибите скло в вікнах кімнати, де стався вибух. Стіни та залізні двері посічені склом від вибуху.
Жертв немає.