Львівський обласний штаб Віктора Ющенка вважає безпідставними звинувачення штабу Януковича на Львівщині у порушенні Блоком „Наша Україна” норм християнської та суспільної моралі. Видно, що штабові провладного кандидата у процесі виборчої кампанії все важче відділити зерна від полови та відрізнити праведне від грішного.
Про це йдеться у заві, розповсюдженій сьогодні прес-службою штабу.
Керуючись принципом „підпалу власного рейхстагу”, штаб Януковича намагається звинуватити блок „Наша Україна” на Львівщині у порушенні норм християнської та суспільної моралі, інтерпретуючи виборчий марафон як прояви політичного цинізму з боку соратників Віктора Ющенка. Більше того, апогеєм цинізму з боку штабу Януковича стало звинувачення чільних осіб Української Греко-Католицької Церкви у „вчиненні дебошу” та „зірванні святкування Дня незалежності” у місті Яворові Львівської області, ― зазначено у заяві.
У штабі Януковича не все гаразд із трактуванням християнської та суспільної моралі, ― стверджується у заяві. Тому Блок Ющенка на Львівщині радив би на чільне місце в офісі провладного кандидата покласти Біблію, аби спокусу звинуватити в аморальності соратників Ющенка та представників Церкви спиняло принаймні Слово Боже.
Львівський обласний штаб Віктора Ющенка ще раз закликає штаб Януковича на Львівщині відмовитися від безпідставних звинувачень і вести передвиборчу кампанію згідно із нормами чинного законодавства.
Сьогодні Львівський обласний виборчий штаб кандидата в Президенти України Віктора Януковича закликав усіх кандидатів у президенти та їхні штаби вести свої передвиборчі кампанії чесно та не уклінно дотримуючись норм виборчого законодавства, християнської та суспільної моралі. Про це йдеться у заяві прес-служби штабу. розповсюдженій сьогодні. У заяві наведено ряд фактів, які на думку її авторів, свідчать про те, що опоненти Віктора Януковича на рпезидентських виборах вдаються до аморальних і таких дій, що сіють розбрат, ненависть, нетерпимість серед людей.