Прес-служба Львівського обласного штабу Віктора Ющенка звинувачую керівництво Львівської ОДА, податкової служби, міліції, МРЕВ, митниці, автоперевізницьких організацій, залізниці, лісових господарств, соціальної сфери у втручанні у виборчий процес на користь провладного кандидата Віктора Януковича і закликає держслужбовців не піддаватися тиску і провокаціям з боку їх керівництва. Про цей йдеться у зверненні
до працівників правоохоронних та державних служб Львівщини.
У зверненні стверджується, що керівництво Львівської ОДА, податкової служби, міліції, МРЕВ, митниці, автоперевізницьких організацій, залізниці, лісових господарств, соціальної сфери втручається у виборчий процес. У цих структурах за наказом керівництва проводиться незаконний збір відкріпних посвідчень та виборчих бюлетенів від працівників та інших осіб, які є близькими родичами держслужбовців, ― говориться у зверненні.
„Згідно із наказом, кожен працівник Податкової державної адміністрації, міліції, МРЕВ, Західної регіональної митниці, автоперевізних підприємств, ДП „Укрзалізниці”, підприємств соціальної сфери до дня виборів повинен принести як мінімум 3 відкріпні талони та 2 чисті бюлетені безпосередньо у день виборів”, ― стверджується у зверненні.
Такі дії керівників зазначених податкових органів підпадають під дію ст. 157 КК України — перешкоджання вільному здійсненню громадянами виборчого права. що карається обмеженням волі від 3 до 5 років. ― наголошено у зверненні.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.