Львівський обласний виборчий штаб кандидата в Президенти України Віктора Януковича закликав усіх кандидатів у президенти та їхні штаби вести свої передвиборчі кампанії чесно та не уклінно дотримуючись норм виборчого законодавства, християнської та суспільної моралі. Про це йдеться у заяві прес-служби штабу. розповсюдженій сьогодні.
У заяві зазначено, що лише за останню добу у Львові та Трускавці фарбою облито кілька біг-бордів кандидата у президенти Віктора Януковича.
Ті кандидати, котрі закликали до чесних виборів та публічно підписували відповідні декларації, сьогодні масовими тиражами видають агітаційну продукцію цинічного змісту проти конкурентів, їхні листівки рясніють злобою та ненавистю, що свідчить про невпевненість у власних силах та про те, що їм байдужа доля українського народу, його єдність та злагода, ― йдеться у заяві.
„24 серпня у Яворові, що на Львівщині, група близьких соратників Віктора Ющенка, зокрема його довірена особа Василь Пазеняк, керівник Яворівського районного виборчого штабу Віктора Ющенка Володимир Сичак та отець-декан Яворівського деканату УГКЦ Роман Піта, публічно вчинивши дебош, фактично зірвали святкування Дня незалежності у райцентрі”, ― стверджується у заяві.
Львівський обласний виборчий штаб кандидата у Президенти України Віктора Януковича вважає такі дії аморальними і такими, що сіють розбрат, ненависть, нетерпимість серед людей.
Керівник прес-служби Львівського обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича Юрій Кріль відзначив, що до заяви не потрапили ще декілька фактів недотримання норм чинного законодавства у ході виборчої кампанії на Львівщині. Так, 24 серпня у Червонограді на мітингу з нагоди Дня незалежності представники „Нашої України” не надали можливості виступити довіреній особі Віктора Януковича ген директору ДХК „Львіввугілля” Вікторові Шайтану. А у Стрию сьогодні вночі побито вікна у офісі міської організації Партії регіонів.
2 серпня Львівський громадський виборчий штаб на підтримку кандидата у Президенти України Віктора Януковича вже оприлюднив звернення до виборчих штабів інших кандидатів із закликом провадити чесну боротьбу.