Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича вважає, що „Наша Україна” готує державний переворот. Про це йдеться в заяві штабу, яку озвучив керівник штабу Олексій Радзієвський.
У заяві, зокрема, зазначається: „В Україні йде активна підготовка до державного перевороту, і штаб Віктора Ющенка почав громадські безладдя з погрому складу агітаційної продукції політичних опонентів. Уночі з 5-го на 6-е жовтня прихильники Віктора Ющенка напали на 56-й склад київського «Експоцентру». Депутати з «Нашої України» Євген Жовтяк, Георгій Манчуленко і Володимир Стретович увірвалися на склад, де знаходилася агітаційна і контрагітаційна продукція, що належала кандидатам у президенти Олександру Базилюку і Роману Козаку. Згодом туди прибули ще майже сотня молодих людей із символікою Віктора Ющенка, і почали знищення агітпродукції”.
„Керівник виборчої кампанії кандидата в Президенти Віктора Ющенка Олександр Зінченко І жовтня на прес-конференції заявив, що не виключає перемоги свого кандидата вже в першому турі президентських виборів. «Ми є напередодні тих подій, що можуть серйозно вплинути на кампанію»,- заявив він. Тепер вже відомо, що саме він мав на увазі”, — сказано у заяві.
У зв’язку з цим штаб Януковича заявляє: „У діях нашоукраїнців простежується аналогія з політикою нацистської партії в Німеччині початку зо-х років минулого століття. Для того, щоб забезпечити прихід Гітлера до влади, штурмові загони нацистів громили друкарні і газети своїх ідеологічних супротивників”.
„Про підготовку державного перевороту керівники штабу Ющенко говорили ще з початку виборчої кампанії. Юлія Тимошенко заявляла: «Системно і послідовно готуємося до того, що коли переможцем на виборах оголосять представника влади, ми очолимо справжнє повстання». Один з лідерів «Нашої України» Давид Жванія в інтерв'ю теж заявляв, що «в Україні буде точнісінько так, як сталося в Грузії». У Грузії, як відомо, у грудні минулого року відбувся державний переворот”,— йдеться далі.
За словами Олексія Радзієвського, схвильованість штабу має підґрунтя. „На теренах Львівщини ми також помічаємо здійснення серйозних кроків з боку наших політичних опонентів з метою ескалації напруженості в суспільстві”, — зазначив він. Олексій Радзієвський навів приклад, коли пере очікуваним приїздом Віктороа Ян уковича на Львівщину керівник Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петро Олійник заявляє про те, що штаб буде робити все можливе і неможливе для ігнорування громадськістю приїзду кандидата в президенти Януковича. Ще у вересні, за його словами, керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник заявив, що йому відомо : „На початку та всередині жовтня відбудеться серія провокацій на кшталт того, що політична сила Віктора Ющенка займеться терористичними актами. „Щось підірвати, щось спалити. Може випадково згоріти, умовно на початку жовтня, Російське товариство, щось там в посольстві зробити, або ще щось".
Натомість штаб Віктора Януковича закликав мешканців Львівщини, а також представників політичних партій та громадських організацій не піддаватися на провокації.