Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича вважає, що плакати ВО „Свободи” дискредитують прем’єр-міністра і носять наклепницький зміст. Про це йдеться у заяві. яку сьогоні зробив керівник пре-служби штабу Юрій Кріль.
„Наміри організаторів цієї чергової акції добре відомі ― дискредитувати чинного прем’єр-міністра в очах львів’ян. Але старання провокаторів марні. Сьогодні все більше людей добре усвідомлюють, за час прем’єрства В.Януковича вперше в новітній українській історії люди відчули справжню турботу про себе, а не декларовану, як це намагається хтось сьогодні говорити з кандидатів в резиденти”. ― зазначено у заяві.
„Багато українських громадян. в тому числі в нашому регіоні. пов’язують майбутнє України лише з ім’ям Януковича. Це страшенно непокоїть і навіть дратує його політичних опонентів. Не маючи чим йому опонувати, проголошуючи на словах про свої наміри провадити виборчу кампанію чесно і прозоро, вони наділі вдаються до нецивілізованих „пещерних” методів агітаційної боротьби: пускаються в хід каміння, фарба, нищаться біг-борди, розповсюджуються агітматеріали брудного наклепницького змісту. Інших способів конкуренції ці так звані горе-політики не відають”, ― йдеться уз временні.
Львівський обласний виборчий штаб Віктора Януковича знає, хто стоїть за цими діяннями і хто надихає виконавців на подібні методи ведення „передвиборчої агітації”. ― стверджується у зверненні. Сам же штаб і надалі проводитиме виборчу кампанію чесно прозоро відповідно до законодавств в дусі християнської моралі.
13 вересня в 22.10 у Львові на площі Митній працівниками Личаківського райвідділу міліції було затримано трьох громадян в момент розклеювання рекламних агітаційних листівок за підписом ВО „Свобода”. Плакати-листівки наступного змісту: зона-прем’єр-президент, де є орфографічні помилки у слові „прем’єр”, а також зазначено роки судимості Віктора Януковича і те, що судимості було знято. Поруч тексту на плакаті обличчя Януковича і надпис ”Свобода” проти”.