Сьогодні Львівський обласний виборчий штаб Віктора Ющенка оприлюднив лист, надісланий від львівських правоохоронців в МВС.
Лист розповсюдила прес-служба штабу, а озвучив його народний депутат Ярослав Кендзьор сьогодні на мітингу коаліції „Сила народу” у Львові.
За інформацією прес-служби, цей лист було отримано від достовірних джерел, близьких до Міністерства внутрішніх справ України.
Лист називається «Брудні технології адміністративного ресурсу із залученням органів міліції до фальсифікації виборів Президента України в другому турі 21 листопада 2004 року.
Подаємо повний текст:
„3.11.04р. начальник УМВСУ Львівській області Сало О.М. на нараді із заступниками Скиба Я.Д., Сич О.В., Цикало І.Г. Попович В.О. Дитюк В.З. постановлено наступні завдання: кожним начальником райвідділу має бути складений список осіб, що поїхали на заробітки за кордон з метою перевірити чи голосували 31.10. 04р. і щоб використати їх у другому турі, тобто кинути за них бюлетені на користь Януковича; скласти список розшукуваних і за них проголосувати на користь Януковича (по Україні близько 50 тис. осіб); кожному працівнику міліції підібрати по 2-3 спостерігачі, які повинні підкидувати бюлетені від імені Ющенка, яких мають затримати з метою визнання виборів на цих дільницях не дійсними; максимально вивчити членів комісій від НУ. Останніх піддати адміністративному тиску, погрозам і т.д.; за кожною дільницею закріпити керівників, які по команді зверху повинні організувати провокації з метою зриву виборів на закріплених дільницях; реагувати на заяви тільки Януковича, НУ ігнорувати; 3-5 листопада до Львова прибув Донецький десант, який займається моделюванням провокацій і повністю дестабілізував роботу ДАІ та інших міліцейських колективів, які змушені їх охороняти, супроводжувати. Під цю акцію начальник СБУ Хімей В.В. виділив свій службовий автомобіль „Джип-Чирокі”, а гідами цієї банди виступить Сало О.М. та Радзієвський О.В. Особливо лютує Скиба Я.Д.”