Керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка, народний депутат Петро Олійник скерував на ім’я начальника УМВС у Львівській області Олега Сала листа, в якому просить роз’яснити необхідність збору інформації щодо діяльності виборчих штабів Віктора Ющенка, ініційованого відділами УМВСУ у Львівській області, ― повідомила прес-служба штабу.
На ім’я керівників штабів надходять звернення з райвідділів УМВСУ у Львівській області, в яких міститься прохання на дати інформацію щодо діяльності штабів: адресу, прізвище, ім’я, по-батькові, адреса проживання, робочий, домашній, мобільний телефони керівника штабу його заступника, інших відповідальних осіб, контактні телефони, факс штабу, наявність фізичної чи технічної охорони, друкарський орган, що представляє партію.
Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка „дивує така раптова прискриплива увага правоохоронних органів до їхнього штабу. Таку інформацію державний орган мав би отримувати насамперед від відповідних державних органів ― тієї ж облдержадміністрації тощо”, ― зазначено у повідомленні.
У повідомленні також висловлено сумнів, що УМВС у Львівській області, ініціюючи збір даної інформації, керується лише необхідністю забезпечення громадського порядку і безпеки осіб у виборчий період.