Львівський обласний виконком — політична структура, — заявив сьогодні на прес-конференції голова Львівської ОДА Олександр Сендега одразу після розмови з виконуючим обов’язки керівника виконкому Львівської обласної ради Петром Олійником.
Олександр Сендега зазначив, що Петро Олійник ще скаже своє бачення на облвиконком.
Водночас він сказав, що інститут ОДА залишається. „Буде вертикаль влади — ОДА, всі структури і податкова, і міліція повинні виконувати свою функцію краще, належніше і це буде вклад в підтримку народного духу”, — сказав Олександр Сендега.
При цьому він зазначив, що під час зустрічі з Петром Олійником їм вдалося дійти згоди, що структуру управління необхідно зберегти. „Виваженість і мудрість Олійника і Гориня вселяє надію, що нам вдасться зберегти структуру управління. Те, що стосується кадрів повинна пройти переоцінка. До тих, яких немає довіри повинні піти”, — сказав Олександр Сендега.
Голова ОДА також зазначив, що буде узгоджувати свої рішення із облвиконкомом.
Як повідомляло агентство, 24 листопада на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати створили виконком облради. Виконуючим обов’язки голови виконкому призначений керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник. Першим заступником призначили керівника фракції „Наша Україна” Львівської облради Олега Канівця.
Крім цього депутати відсторонили від виконання службових обов’язків голову ДПА у Львівській області Мирослава Хом’яка, першого заступника голови ДПА у Львівській області, начальника податкової міліції області Станіслава Коваленка, начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала, першого заступника начальника УМВСУ Ярослава Скибу, начальника Західної регіональної митниці Тараса Козака, гендиректора „Львівлісу” Михайла Кутя та начальника управління пасажирського транспорту Львівської ОДА Ігоря Думу.
Натомість депутати призначили виконуючим обов’язки начальника УМВСУ у Львівській області Михайла Ваврина, його заступником Ігоря Тереха, головою ДПА у Львівській області Василя Рябошапку, Гендиректором ДЛГО „Львівліс” Анатолія Дейнеку.
В. о. начальника управління пасажирського транспорту та начальника Західної регіональної митниці депутати ще не призначили.