— Виконком Львівської обласної ради звертається до керівників підприємств і страйкових комітетів підприємств, щоб на підприємствах щодня проводити мітинги тривалістю до однієї години, — повідомив сьогодні на прес-конференції виконуючий обов’язки заступника голови Львівського облвиконкому Олег Канівець.
„На мене як на заступника покладаються обов’язки скоординувати дії виконавчої влади із стихійними страйковими мітингами на підприємствах, щоб це не переросло в щось хаотичне”, — зазначив він.
За словами Олега Канівця, загальноукраїнський страйк відбувається, але він є політичного характеру, а не економічного. „Ми не маємо допустити зупинку робити підприємств. „Чим більше ми наробимо лиха собі в економіці, тим більше ми будемо мати проблем із ліквідацією їх наслідків”, — наголосив він.
Олег Канівець зазначив, що облвиконком та „Наша Україна” буде пронувати підприствам проводити щоденні годинні мітинги, на яких приймати резолюцію мітингів, яку спрямовувати в Адміністрацію президента, Кабмін, ВРУ та Національний комітет порятунку.
На його переконання це стабілізує ситуацію на підприємствах.
Як повідомляло агентство, 24 листопада на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати створили виконком облради. Виконуючим обов’язки голови виконкому призначений керівник Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка Петро Олійник. Першим заступником призначили керівника фракції „Наша Україна” Львівської облради Олега Канівця.