Як нагадує прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина», влада планувала створити додатково 7 спецдільниць у цих курортах.

«Влада цілеспрямовано працює над тим, аби зробити все можливе для фальшування народного волевиявлення на Дрогобиччині. Нам відомо як активно підтримуються такі ініціативи районною та Бориславською міською владою, деякими кандидатами-самовисуванцями, які насправді є креатурою регіоналів. Ми докладаємо усіх зусиль, аби такі антизаконні ініціативи були зупинені. Зокрема, нам вдалось визнати антизаконною ініціативу Партії регіонів створити 72 спецдільниці у Трускавці, ми переконані, що і сьогодні суд прийме законне рішення по 121 та 122 виборчих округах», – сказав Роман Ілик.

За його словами, сьогодні Львівський окружний адмінсуд буде розглядати також позовну заяву об’єднаної опозиції про незаконність створення двох спецдільниць і у 122 Яворівському виборчому окрузі, на базі закладів у Шкло та Немирові.

«Нема жодних незручностей для виборців, які перебуватимуть на лікуванні у наших санаторіях. Це відомо усім. Достатньо просто звернутись до органів ведення реєстру виборців або виборчої комісії за місцем проживання чи перебування у день виборів. Усі ці турботи про виборця – це ніщо інше як свідомі антизаконні маніпуляції, аби змінити результати виборів», – переконаний Ілик.

З огляду на характер послуг, які надають вказані санаторно-курортні заклади, вони не відносяться до стаціонарних лікувальних закладів і в них не передбачено лікування хворих з обмеженими можливостями пересування. Таким чином, підстав для створення спеціальних виборчих дільниць на тимчасовій основі в цих санаторно-курортних закладах немає, переконаний керівник юридичного відділу Львівського регіонального штабу ВО «Батьківщина» Юрій Михасяк.

Як відомо, 11 вересня, Львівського окружний адміністративний суд задовільнив позов Львівського регіонального штабу ВО «Батьківщина» і визнав незаконним позов Партії регіонів щодо утворення 72 спеціальних виборчих дільниць у місті-курорті Трускавець.