Він стартує о 12.00 прес-конференцією за участі Оксани Дащаківської, виконавчого директора ЛОГО «Комітет виборців України» та Андрія Дутчака, координатора спостереження за парламентськими виборами у Львівській області Громадянської мережі «Опора».

12:30

Вадим Голуб, начальник групи зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування ВВ МВС України, підполковник,

Павло Василенко, керівник прес-служби МНС у Львівській області;

13:00

Ірина Фаріон, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №116 від ВО «Свобода»,

Михайло Хміль, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №115 від ВО «Батьківщина»

13:30

Оксана Юринець, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №117 від партії «УДАР Віталія Кличка»,

Тарас Стецьків, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №117, самовисування;

14:00

Борис Гросман, міжнародний спостерігач МО «За справедливі вибори», Ізраїль,

Піні Бадаш, міжнародний спостерігач МО «За справедливі вибори», Ізраїль,

Тарас Возняк, головний редактор культурологічного журналу «Ї»;

14:30

Федір Алєйніков, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців , заступник голови робочої групи зі сприяння, підготовки та проведення виборів Львівської облдержадміністрації,

Ірина Швець, довготерміновий спостерігач ГМ «Опора»;

15:00

Роман Федишин,  кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №115, самовисування;

16:00

Ірина Сех, голова ЛОО ВО «Свобода», керівник фракції у Львівській обласній раді, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №117,

Степан Кубів, голова львівського регіонального виборчого штабу об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина»;

16:30

Юрій Шведа, політолог, доцент Львівського національного університету ім. Ів.Франка, кандидат політичних наук,

Володимир Подгорнов, президент українсього фонду «Громадська думка»;

17:00

Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету;

17:30

Тарас Фітьо, аналітик моніторингово-аналітичної групи «Цифра»,

Михайло Бойко, аналітик моніторингово-аналітичної групи «Цифра»;

18:00

Оксана Дащаківська, виконавчий директор ЛОГО «КВУ», кандидат політичних наук,

Андрій Дутчак, координатор спостереження за парламентськими виборами у Львівській області;

 

18:30  

Федір Алєйніков, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців , заступник голови робочої групи зі сприяння, підготовки та проведення виборів Львівської облдержадміністрації,

Микола Кадикало, заступник голови тимчасової контрольної комісії зі сприяння в підготовці та проведенні чергових виборів народних депутатів України Львівської обласної ради;

19:00  

Ігор Марков, політолог;

Вілмош Сабо, міжнародний спостерігач Міжнародного експертного центру виборчих систем, Угорщина,

Імре Верга, міжнародний спостерігач Міжнародного експертного центру виборчих систем, Угорщина;

19:30

Петро Писарчук, народний депутат України, голова ЛОО Партії регіонів,

Юрій Михальчишин, кандидат у народні депутати у виборчому окрузі №118 від ВО «Свобода»;

20:00

Назар Бойко, керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра»,

Андрій Холявка, заступник керівника львівського обласного виборчого штабу ВО «Свобода»;

20:30

Ірина Швець, довготерміновий спостерігач ГМ «Опора»,

Милола Бучин, заступник завідувача кафедри політології НУ «Львівська політехніка», кандидат політичних наук.