У І півріччі прикордонний загін зосереджував свої зусилля на забезпеченні надійної охорони державного кордону, покращенні якісних параметрів служби з охорони кордону, протидії незаконної міграції та протидії контрабандній діяльності та забезпечення проведення Фінальної частини «Євро – 2012».

За результатами проведених заходів з посилення охорони державного кордону та протидії протиправної діяльності на державному кордоні затримано: порушників державного кордону: 86 осіб; незаконних мiгрантiв : 28 осіб; порушників правил перебування в Україні: 287 осіб; порушників прикордонного режиму та режиму в пункті пропуску: 553 осіб; контрабанди, товарів та предметів, прихованих від митного контролю: - на загальну суму 5млн.673 тис. грн; пропущено через державний кордон 2 млн.670тис осіб та 827 тис . транспортних засобів; 10 – одиниць зброї; 12- боєприпасів; 5 кг.689 грм. – наркотичних речовин;

А також протягом першого півріччя 2012 року правоохоронцями було складено 945 протоколів про адміністративне правопорушення та накладено штрафів на загальну суму понад 314 тис. грн.