Координаційна рада коаліції політичних сил Львівщини на підтримку кандидата у президенти Віктора Януковича звернулась до усіх політичних сил, громадських організацій та мешканців Львівщини з проханням надати допомогу потерпілим від стихійного лиха у Сколівському та Стрийському районах.
„Ми, члени Координаційної ради коаліції політичних сил Львівщини на підтримку кандидата у Президенти Віктора Януковича, закликаємо надати посильну допомогу тим, хто сьогодні потребує її найбільше, і тим самим продемонструвати свою єдність, згуртованість, злагоду, і те, що, незалежно від політичних та інших переконань, ми залишаємося, насамперед, людьми та земляками”, — зазначено у зверненні.
Для фінансування заходів з ліквідації надзвичайної ситуації з резервного фонду обласного бюджету Сколівському і Стрийському районам виділено 100 тис. грн., а для надання фінансової допомоги потерпілому населенню – 150 тис. грн. А уряд Віктора Януковича вже скерував області допомогу у розмірі понад 3 мільйони грн., — йдеться у зверненні.