Про це сьогодні розповів начальник виробництва Львівського танкового заводу Василь Михайлович, інформує кореспондент «Вголосу».

Василь Михайлович зазначив, що нині підприємство працює у дві зміни, оскільки є великий обсяг державного замовлення на ремонт бойової техніки. За його словами, порівняно з минулим роком, держзамовлення для підприємства зросло у 10 разів.

«Останні п’ять років ми майже не працювали на Міністерство оборони, а тепер працюємо лише на це відомство. Додаткових замовлень фактично немає», – сказав начальник виробництва БТЗ.

Він додав, що завод може виготовляти нову техніку. Для цього потрібно лише трохи підготувати фахівців і замовлення від Міноборони.

«Щоб виготовити нову машину, потрібно підготувати виробництво. Щоб виробництво було підготовлене, потрібна спеціальна документація. В тому, щоб виготовляти щось нове, немає жодної проблеми. Потрібен лише час, щоб все освоїти, вивчити нюанси виготовлення нової техніки. Люди готові працювати, віддавати всі свої сили, щоб забезпечити технікою українських військових», – зазначив Василь Михайлович.

Як писав «Вголос», Львівський бронетанковий завод відновив активну роботу на замовлення Міністерства оборони України в липні минулого року.