Останній раз ЛКП «Львівелектротранс» випустило на лінію два трамваї для перевезення учасників дитячого відпочинково–оздоровчого табору “Веселі канікули” при Храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Працівники служби руху, враховуючи замовлення, склали графік руху на маршруті так, щоб і пасажири почувалися комфортно, і екскурсанти не нудьгували на зупинці.

«Це не перша акція, яку ми проводимо з допомогою «Львівелектротрансу», – говорить отець Максим Йосафат Рябуха. – Дитячі табори «Веселі канікули» проводяться в різних містах України уже 17 років. Кількість учасників їх щороку зростає і забезпечити їх транспортне перевезення під час екскурсій надто складно. Раніше за сприяння адміністрації підприємства ми доставляли численну групу дітей та молоді з різних парафій Львова на урочисте свято закриття «Веселих канікул» до ЦТДЮ «Галичина».

Учасники свята і його організатори були тоді надзвичайно задоволені і цього разу ми вирішили їхати до аквапарку тільки на трамваї. Це чудово, що у «Львівелектротрансі» надають такі послуги, як “трамвай на замовлення”. Двома транспортними одиницями ми перевезли близько трьохсот екскурсантів. Діти сприйняли поїздку трамваєм дуже радо. Упродовж всієї подорожі містом в один і другий бік вони молилися, співали і веселилися. У рейсовому вагоні такої можливості вони були б позбавлені».

Начальник відділу зв’язків з громадськістю і пресою Ольга Бачинська каже, що львівський трамвай на замовлення має вже навіть постійних клієнтів. «Зазвичай екскурсійний трамвай винаймають на вихідні, але електротранспортники готові піти назустріч клієнтам і надавати транспорт для трамвайних прогулянок вечірнім Львовом у будні з 20.00 до 22.00. Гостинно приймуть поціновувачів електротранспорту і в салонах тролейбуса», - говорить Ольга Бачинська.

Отож, якщо у вас з’явиться бажання замовити індивідуальний тур трамваєм чи тролейбусом, приходьте в ЛКП «Львівелектротранс» на вул. Сахарова, 2 у відділ зв’язків з громадськістю і пресою за тиждень до запланованої дати. Там вам допоможуть оформити замовлення.

Вартість однієї години екскурсії трамваєм 296,72 грн, тролейбусом – 307,97 грн.