Стажування дасть можливість отримати практичні знання у сфері проектного менеджменту,  комерціалізації наукових розробок та їх впровадження.

Вимоги, до кандидатів на стажування:  закінчена базова вища освіта (бакалаврат); вільне володіння англійською мовою (вітається знання китайської мови або інших іноземних мов);  вміння швидко навчатись та брати на себе відповідальність.

Як розповідають в Інституті міста, також відкривається програма з інновацій та підприємництва у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS), що дасть можливість бакалаврам будь-якого спрямування додатково отримати освіту у сфері інновацій та підприємництва. 

Крім того, студенти зможуть краще зрозуміти своєї власне покликання, отримають практичні знання у застосуванні сучасних підходів до менеджменту та інновацій та зможуть використати свої навички у підприємництві та впровадженні змін. 

Зазначимо, Львівська Бізнес школа УКУ (LvBS) оголосила конкурс на отримання 2-х стипендій на навчання за цією програмою, який триватиме впродовж травня. Учасники конкурсу мають подати короткі відео на тему «Що означає бути новатором, підприємцем?»

Нагадаємо, 16 лютого на сесії Львівської міської ради було проголосовано за створення Львівського центру інновацій. Засновником Львівського центру інновацій є Інститут міста від імені Львівської міської ради, ІТ-компанія «Елекс» та венчурна компанія «Техінвест».
 
Юридична форма Центру - асоціація, яка має статус неприбутковості. Відповідно фінансуватиметься Центр за рахунок членських внесків організацій-засновників та інших залучених коштів, зокрема і грантів.