Пане Романе, хто ремонтуватиме цирк?

Вже визначено генпідрядника - переможцем тендеру стала львівська фірма ТзОВ “Хантер”. Згідно з законодавством після підписання договору, а він буде підписаний у 20-тих числах жовтня, розпочнуться роботи. Ремонт стартує наприкінці жовтня, а основний удар прийдеться на листопад.

Коли він завершиться?

Дуже хотілося, аби до кінця року ремонт завершився. Але це скоріше, бажання. А як буде – побачимо.

Фінансування вже надійшло?

Фінансування з держбюджету вже відкрито, перший транш прийшов на рахунок казначейства. Ми, сподіваємося, що справа зрушилася з мертвої точки. Проте маємо зараз й іншу серйозну проблему.

Яку проблему?

Маємо проблему площі перед Львівським цирком, надзвичайно гостру проблему. У травні у Львові для реконструкції перекрили вул. Городоцьку. Підрядником ремонтних робіт є фірма “Онур”. І тут почалося найцікавіше. Ніхто ніяких погоджень з нами на роботи по, дослівно - вбиванню нашої площі не вів. Дорога через парк між вул. Озаркевича, через площу Львівського державного цирку і виїзд на вул. Замкнену, буквально стала “дорогою життя”, як в “блокадному Петербурзі”.

Ми намагалися знайти тих, хто може вирішити проблему. Ще у травні зустрілися з представником турецької фірми, але cправа з місця не зрушила. 12 серпня направили листа пану Березі, керівнику “Львівавтодору”, 19 серпня – у Львівську міську раду пану Синютці, ще один лист – у ТзОВ “Онур”. І нічого.

Додамо, частину робіт веде “Львівводоканал”, використовуючи важку техніку, яка розбиває все навколо.

Ми хочемо хоча б отримати конкретну відповідь. Самі ж прекрасно розуміємо – пізніше буде дуже соромно, адже площа перед цирком також є візитівкою Львова.

 

 

фото: з архіву Львівського цирку і видання photo-lviv.