Прес-служба Львівського обласного штабу Віктора Ющенка поширила Звернення Особового складу Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВСУ України у Львівській області до мешканців Львівщини та працівників Правоохоронних органів. Подаємо його повнотекстово:

„Сьогодні усі чесні громадяни України щиро стурбовані суспільно-політичною ситуацією, що склалась в державі. Напруга зростає щогодини. Це загрожує соціальним вибухом і кровопролиттям. Сподіваємось, що рішення Верховного суду України щодо призупинення опублікування результатів виборів Президента України. Дозволив мирним цивілізованим шляхом вийти з політичної кризи, що існує сьогодні.
Ми, співпробітники УБОЗУ УМВСУ у Львівській області, приймаючи присягу обіцяли суворо дотримуватись положень Конституції України та чинного законодавства, а головне вірно служити народові України. Усвідомлюючи складну політичну ситуації в державі ми не можемо стояти осторонь від народу та його вибору, оскільки він є єдиним джерелом влади в державі, та висловлюємо підтримку народу України і визнаємо Президентом України Ющенка Віктора Андрійовича. Ми наголошуємо, що не підемо проти народу України і не будемо виконувати накази керівництва УМВСУ, які суперчать присязі на вірність народу України.

Прийнято на зборах особового складу УБОЗ УМВСУ у Львівській області
26 листопада 2004 року

Особовий склад УБОЗ УМВСУ у Львівській області:

перший заступник УБОЗ УМВСУ у Львівській області Андрій Богданович Бедрило
заступник УБОЗ УМВСУ у Львівській області Кульчицький Степан
зверення підписали 66 працівники УБОЗ УМВСУ у Львівській області

також зверення підписали:

Начальник відділу швидкого реагування “Сокіл” Гаврилишин І.В.
Заступник відділу швидкого реагування “Сокіл” Сафонов В.О.
разом з ними заяву підписали ще 22 працівники відділу швидкого реагування “Сокіл”.

Аналогічне зверення склав та підписав особовий склад Шевченківського райвідділу УМВСУ у м. Львові у складі 40 чоловік. За свідченнями одного із працівників райвідділу, інші працівники не змогли підписати зверення, оскільки вже вирушили до Києва для охорони мітингуючих. Всього до Києва поїхало близько 100 чоловік, включаючи сьогоднішніх підписантів зверення”.