Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Сьогодні визначний день, адже Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, річницю утворення УПА та День захисника України. Символічно і знаково, що ми також вітаємо Львівський національний університет імені Івана Франка із 15-річчям набуття статусу національного. Здавалося б, дуже різні події, але насправді об’єднані найголовнішим – прагненням українців жити у процвітаючій, мирній, незалежній Україні», – зазначив під час виступу на урочистому засіданні т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський.

Під час урочистостей професорський та викладацький склад, співробітників вишу відзначили різноманітними нагородами за вагомі досягнення у професійній діяльності, зокрема дипломами та грамотами вишу, відзнаки Вченої ради Університету вручено і кращим студентам.

Зазначимо, що урочистості з нагоди Дня Університету розпочались ще 1 жовтня і триватимуть до 15 жовтня. В рамках святкування відбуваються виставки, презентації друкованих видань, круглі столи, книжкові ярмарки, конференції, спортивно-масові заходи, екскурсії та багато інших заходів.