Головний ляшківець області та голова партії "Народний контроль" Андрій Мисик за свою кар'єру встиг покерувати багатьма партіями. "Пора", проект "Львів'яни передусім", "Народний контроль" а тепер от з'ясувалось, що ще і "Всеукраїнський патріотичний союз". Що за партія, скажете ви? А дуже просто - вона у 2008 році висувала Віктора Пилипишина разом із литвинівцями на виборах до Київради та була технічним проектом жертви смітника.

А от Андрій Мисик, згідно з даними єдиного державного реєстру, і досі є відданим партійцем і засновником політичної сили у області.
До слова - ні для кого не секрет, що Андрій Мисик і зараз зберігає тісні відносини з Віктором Пилипишином, зокрема під час Майдану громадський діяч встиг покерувати штабом одіозного політика на довиборах до Верховної Ради України. А перше, що зробив новоспечений депутат - проголосував за "диктаторські" закони 16 січня 2014 року.

На сайті ЦВК Мисик вказав, що є безпартійним громадським діячем.

При цьому, він є головою всеукраїнської політичної партії... 

То яким депутатом стане голова львівського штабу радикалів у разі свого обрання, якщо його кампанія розпочинається з відвертої брехні? І чи може така невідповідність бути підставою для ЦВК, щоб зняти з реєстрації цього кандидата?