Про початок акції «ЄвроРіздво» разом оголосив її координатор Павло Островський під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Павло Островський розповів, що львів’яни вже протягом тривалого часу запрошують до себе в гості на новорічні свята мешканців усієї України, однак цього року такі заходи є особливо потрібними.

«Ми повинні запрошувати мешканців України, особливо Сходу та Півдня, щоб ламати стереотипи, які склалися у країні. Потрібно показати альтернативу мешканцям цих регіонів України, показати, що є інший вимір держави, продемонструвати, чому львів’яни хочуть у Європу», – сказав Павло Островський.

Він зазначив, що знає із власного досвіду, бо народився та виріс у Донецьку, що, аби змінити стереотипи про Львів, варто лише один раз побувати у цьому місті.

Павло Островський зазначив, що наразі важко спрогнозувати скільки людей візьмуть участь у акції. Він розповів, що від вчорашнього дня до організаторів вже зголосилися 3 осіб, які хочуть приїхати на Різдво до Львова та 2 осіб, які готові таких людей прийняти.

Координатор акції закликав власників готелів, хостелів, львів’ян, а особливо відомих людей, приєднуватись до акції.

Усі охочі можуть зареєструватися в соціальних мережах, шукаючи групи ЄвроРіздво та за номером 0987641947