Про це інформує оргкомітет львівського Євромайдану.

«Створення керівних органів львівських обласних структур Народного об’єднання Майдан у закритому режимі, без відома та залучення ініціаторів і активістів Львівського Євромайдану викликає здивування», – відзначається у заяві.

»Львівський Євромайдан є непартійною молодіжною ініціативою. Понад місяць організацією акції протесту, що відбувається на проспекті Свободи у Львові, займаються представники молодіжних та студентських організацій, об’єднані в оргкомітет Львівського Євромайдану. Саме вони несуть відповідальність за збирання коштів, харчів, одягу та медикаментів для київського Євромайдану, організацію народного віча та акцій прямої дії. Саме вони зазнають тиску з боку правоохоронних органів. Саме вони є обличчями Євромайдану в очах львівської громади», – наголошують активісти.

Представники оргкомітету брали активну участь у роботі координаційної ради та Штабу національного спротиву. 23 грудня ініціатори та активісти акції протесту оголосили про створення молодіжного руху Львівського Євромайдану та обрали робочу групу, що формуватиме його структуру, засади та завдання.

«Те, що восьмеро з десяти співголів Ради Майдану є представникам політичних партій, не відповідає духові львівського Євромайдану. Молодь і студентство не сприймає намагання звести рух до «молодіжного крила», що виконує рішення політиків», – наголошують активісти львівського Євромайдану.

Натомість вони вимагають від керівних органів обласного відділення Народного об’єднання Майдан прозорості в роботі та ухваленні рішень.

«Пропонуємо збільшити кількість співголів та членів Ради, включивши туди пропорційну кількість (1/3) представників молодіжного руху, громадського сектору та опозиційних політичних партій. Співголови та члени Ради Майдану повинні бути делеговані молодіжним рухом. Усвідомлюючи необхідність поєднання зусиль у боротьбі зі свавіллям влади, сподіваємось на конструктивний діалог із політичним і громадським середовищем, що зробить можливою ефективну співпрацю задля досягнення нашої спільної мети», – йдеться у повідомленні оргкомітет Львівського Євромайдану.

Нагадаємо, що на Львівщині розпочали формувати осередок Народного об’єднання «Майдан»