Прокуратура Львівської області днями порушила кримінальну справу відносно одного із керівників головного управління земельних ресурсів у Львівській області за фактом одержання хабара в сумі 12 тис. грн.

Позаяк діяльність цього управління, завдячуючи його екс-керівнику пану Пшевлоцькому, вже майже рік в центрі уваги львівських ЗМІ, ми не могли оминути цей факт. Тим більше, що всі інші факти хабарництва представників львівської влади, які зафіксовані на "плівках Зварича", чомусь, на відміну від цього випадку, правоохоронні органи від громадськості приховують.

Як засвідчує повідомлення прокуратури, керівники земельного управління, можливо й не всі, беруть хабарі й не маленькі, проте рідко кого прокуратура ловить на цьому. Бо якось зле стає, коли дізнаєшся про те, що державної зарплати та хабарів нашим чиновникам не вистарчає на життя, а тому вони у будь-яку мить під будь-яким приводом готові залізти в наші з вами кишені заради власного збагачення.

У розпорядженні Вголосу є матеріали, які засвідчують, що екс-начальник обласного управління земельних ресурсів Микола Пшевлоський, який мріє повернутися на цю посаду, умудрився власний автомобіль "Мітсубісі Паджеро Спорт 3.0" протягом 2006-2007 року утримувати коштом громадської організації - Львівська спілка землевпорядників, членами якої, за нашої інформації переважно є викладачі та студенти Львівської аграрної академії.

"Гр. Пшевлоцькому М.І. за користування власним автотранспортним засобом в якості плати за оренду Львівською спілкою землевпорядників перераховано у 2006 році кошти в сумі 16 тис. грн., а у 2007 році - 42 тис. грн. Крім цього, за вказаний період, Спілкою на поточний ремонт та придбання пального для автомобіля "Мітсубісі Паджеро Спорт 3.0" витрачено кошти у сумі понад 50 тис. грн.", - йдеться у матеріалах перевірки діяльності Спілки.

Пшевлоцький, таким чином, за період 2006-2007 років за експлуатацію та обслуговування власного транспортного засобу отримав з внесків та спонсорських коштів Спілки понад 108 тис. грн. або понад 20 тис. дол.

Будучи начальником Головного управління земельних ресурсів у Львівській Пшевлоцький також обіймав посаду заступника голови цієї Спілки. Саме як заступник голови він уклав зі спілкою договір оренди його власного транспортного засобу – автомобіля "Мітсубісі Паджеро Спорт 3.0", з виплатою йому орендної плати 5 тис. грн. щомісячно з 1 серпня 2006 року. Вказаний орендований автомобіль, згідно даного рішення, мав бути закріплений за фактичним власником, а витрати на поточний ремонт та пальне здійснювати Спілка. 28 вересня 2006 року між Львівською спілкою землевпорядників та гр.Пшевлоцьким М.І. укладено договір оренди автотранспортного засобу на вказаних умовах, терміном на три роки. Додатковим договором оренди від 16.08 2007 року, було внесено зміни щодо вартості оренди транспортного засобу в сумі 1 тис. грн. на місяць. Договір оренди розірвано з 20.12.2007 року, у зв'язку з відчуженням Пшевлоцьким власного автомобіля. 

Як то кажуть, без коментарів....