Як повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України, одразу по прибутті у військову частину представники мас-медіа зустрілися із начальником управління громадського харчування Прикарпатського регіону Степаном Мелечіним, який детально пояснив як організоване харчування військовослужбовців у Львові та області, а також у Волинській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях, яке здійснює підприємство «Провідна продовольча компанія». Він зазначив, що сьогодні у ввіреному йому підприємстві немає жодних проблем у питаннях надання послуг з харчування особового складу військових частин Міністерства оборони України. Нагадаємо, такі проблеми виникли у частини військових частин.

«Сьогодні для організації харчування військовослужбовців ми маємо запас продуктів на місяць, який постійно поповнюється, — сказав Степан Мелечін.

«Звичайно під час ведення господарської діяльності без труднощів не обходиться: завжди існує якась поточна заборгованість з оплати послуг, які ми надаємо тощо. Але угоди укладені і ми, у складні часи сьогодення, намагаємось їх дотримуватися. Головне, щоб між компаніями, які здійснюють забезпечення харчування особового складу військових частин, завжди було порозуміння із керівництвом військового відомства та своєчасне фінансування», - зазначив він.

Цього дня на сніданок у львівських аеромобілістів були страви на вибір, а саме: картопля-пюре та рис відварний із гуляшем, салати «Вінегрет» та з червоного буряка. Додатково до них додається й цибуля. Крім того до сніданкового раціону військовослужбовця входять масло тваринне 15 г, сир твердий 15 г, 100 г чорного і 150 г білого хліба.

А технолог з приготування їжі Василь Безпальок пояснив, що харчів вистачає всім і солдати можуть завжди звернутися по добавку, а хліба їдять стільки скільки хочуть не залежно від норми.

«У тих військових частинах, де працюємо, ми й у подальшому хочемо працювати. Адже робити це вміємо. Компанія укомплектована справжніми фахівцями, тим більше, що це, у переважній більшості, колишні військовослужбовці продовольчої служби, які чудово розуміються на специфіці армійського життя. А на вчорашній нараді наше керівництво поставило завдання у подальшому максимально якісно надавати послуги з харчування захисникам Вітчизни, — зазначив начальник управління громадського харчування Прикарпатського регіону.

Своєю думкою щодо якості сніданку поділився снайпер взводу снайперів солдат Віталій Рибачок: «Якість харчування мене влаштовує. Я не бачу великої різниці між «військовими» стравами і тими, які їв удома. Тут, в армії, всього вистачає. Годують смачно. Загалом я їм всі справи, тому що не перебірливий і обрати найулюбленішу та найсмачнішу мені важко. Раціон різноманітний. Загалом все подобається».